Telekomunikace

ico_telekomunikace

Telefonní ústředny

Řešení telefonních služeb v malých a středních firmách a organizacích

2N® Omega Lite je moderní komunikační řešení, které se přizpůsobí požadavkům vaší společnosti. Jedná se o digitální, lehce konfigurovatelnou a rozšiřitelnou pobočkovou ústřednu, s jejíž pomocí můžete podstatným způsobem snížit stávající náklady na firemní komunikaci.

Pobočková telefonní ústředna 2N® Omega Lite

Vám nejen ušetří peníze za volání, ale pomocí řady nadstandardních služeb ještě navíc zefektivní práci vašich zaměstnanců. Budete volat zdarma v rámci firmy, ale i mezi vzdálenými pobočkami. Při spojování odchozích hovorů telefonní ústředna 2N® Omega Lite automaticky směruje hovor do sítě s přihlédnutím k výši nákladů. Navíc získáváte možnost rychlého připojení k Internetu pomocí 3G technologie.

Telefonní ústředna 2N® Omega Lite

je ideální volba pro malé a střední firmy s vysokým počtem interních hovorů a pro společnosti s více pobočkami v rámci České republiky nebo v zahraničí. Ústředna má 24 portů, ale při vyšších kapacitních nárocích můžete volit 2N® Omega 48, která má počet portů dvojnásobný. Ve spojení s CRM aplikacemi pak obslouží i náročné obchodní firmy s vybudovaným systémem řízení vztahů se zákazníky, kontaktní centra i profesionální Call Centra. Obsahuje také řadu hotelových služeb.

Malé pobočkové ústředny pro rodinné domy a malé kanceláře

Pobočková ústředna s provolbou DISA, automatickým přepínačem faxu a modemu, se zabudovaným přijímačem tarifních impulsů a možností přidělit volací kredity. Obsahuje účinnou vícestupňovou ochranu proti přepětí na linkách a pobočkách.

Hlavní vlastnosti

  • Tónová provolba DISA, cílená k jednotlivým pobočkám nebo ke skupinám poboček, s možností volně namluvené úvodní zprávy (pouze s řečovým modulem).
  • Jednoduchá pseudotarifikace pro místní, meziměstské a mezinárodní hovory.
  • Konference veřejné linky se dvěma pobočkami.
  • Možnost akusticky kontrolovat libovolný prostor (např. dětský pokoj) pomocí vyvěšeného telefonu na pobočce, místně v rámci ústředny nebo externě. Externí odposlech je chráněn přístupovým kódem.
  • Automatické rozpoznání a spojení přicházejících faxů a modemů na libovolnou pobočku (programovatelná), ani zvoní ostatní pobočky.
  • Možnost provozu ústředny v pobočkovém nebo uživatelském režimu s ohledem na přístup k veřejné telefonní síti, kategorizaci a tarifikaci.

Kategorizace

Trvalé zamezení místních, meziměstských, mezistátních hovorů v závislosti na režimu DEN / NOC. Navíc zákaz spojení začínajících jednou ze dvou (od verze 5.0 pouze jedna) volně programovatelných a čtyřmístných předvoleb.

Koncová telekomunikační zařízení

Naším zákazníkům můžeme nabídnout:

  • Telefonní přístroje analogové nebo ISDN
  • Telefonní komunikátory – dveřníky v provedení analog nebo IP

Doporučíme Vám nejvhodnější typ zařízení tak, aby jste maximálně využili služby Vaší telefonní linky, nebo pobočkové ústředny.