Telekomunikace

ico_telekomunikace

IP telefonní ústředny

Řešení telefonních služeb v malých a středních firmách a organizacích

IP telefonní ústředna je moderní komunikační řešení, které se přizpůsobí požadavkům vaší společnosti. Jedná se o digitální, konfigurovatelnou a rozšiřitelnou IP pobočkovou ústřednu, s jejíž pomocí můžete podstatným způsobem snížit stávající náklady na firemní komunikaci.

IP telefonní ústředny Yeastar

IP  telefonní ústředny Yeastar,  kombinují analogové a IP technologie. Jednoduše tak nahradíte vaši dosluhující analogovou ústřednu, aniž by se měnil analogový poskytovatel, nebo by se musely měnit vnitřní analogové rozvody a telefonní přístroje. Protože jsou všechny ústředny i plně digitální (IP), stačí se u poskytovatele připojit přes VoIP a můžete telefonovat výrazně levněji. Pokud do telefonního systému potřebujete zapojit více analogových telefonů / faxů nebo se připojit k GSM síti (volání a SMS), je možné si vybrat z široké nabídky bran.

Telefonní ústředna 2N® Omega Lite

je ideální volba pro malé a střední firmy s vysokým počtem interních hovorů a pro společnosti s více pobočkami v rámci České republiky nebo v zahraničí. Ústředna má 24 portů, ale při vyšších kapacitních nárocích můžete volit 2N® Omega 48, která má počet portů dvojnásobný. Ve spojení s CRM aplikacemi pak obslouží i náročné obchodní firmy s vybudovaným systémem řízení vztahů se zákazníky, kontaktní centra i profesionální Call Centra. Obsahuje také řadu hotelových služeb.